Novinky..

23. února 2013 v 21:52 | Clawdeen Wolf
celé je to přeložené takže pls nekopírovat

Exkluzivní 3-pack společně Toralei, Purrsephone Meowlody a je prodáván na německých stránkách Toys "R" Us za cenu 40 eur. Dobrá zpráva, protože to znamená, že balíček bude jistě distribuován do všech firemních prodejnách brzy, včetně ve Francii. Je možné objednat 3-pack na německém webu. To je jeden dobrá zpráva pro Belgian (od Toys "R" Us je již v Belgii na dlouhou dobu), přepravní náklady je jen 6 eur (Toys "R" Us Francie, doprava jsou nejméně 16 eur za Belgii). Nech to být říkal ...
Fearleading

• Nemůžeme dát sem všechny ceny, které jsme upozorněni e-mailem (ale pomáhá nám hodně ukázat cenové rozsahy panenek svých sbírek východů stránkách, znovu vám děkuji). Jakmile není zvykem, hlásit skutečně výjimečné ceny (téměř shodná s cenou USA): Cora obchody v Belgii, Fashion Pack 3 (Draculaura, Lagoona, Abbey a Spectra) jsou ceny na 7,99 eur.
DracuLagoonaAbbeySpectra

• Mnoho jednotlivců laskavě pošlete nám fotky Ghoul je noc, oáza Cleo, Draculaura je občerstvení nebo playset orientální Spectra. Jak jsme se zmínili na stejné stránce v novinkách 4. ledna právník Mattel nás kontaktovali po zveřejnění těchto fotografií, a tak jsme enlevions. Jistě, Mattel kontaktoval nejvýznamnější stránky a obrázky jsou stále k dispozici na některých místech cizinců, Skyblogs nebo Facebook stránky. Je to věc trpělivosti, bude oficiální fotografie se objeví brzy a můžeme ukázat ;-) Do té doby, sběr démon je Night Out dvě malé obrázky (docela průměr) byla vysílána na místě Mattel .
LagoonaRochelle

• zvědavý listině se objevilo na internetu v těchto dnech. Zdá se, že se týká plánované výstupy v roce 2013 v Anglii (ale proto také v USA a pravděpodobně ve zbytku Evropy). V souhrnu, tento seznam mysérieuse (užíván s opatrností, protože mnoho věcí může změnit, a dokument nemá žádnou právní úředníka) nám říká, že:
◦ svačinu Draculaura by měla vyjít ve většině obchodů, ale tam bude exkluzivní verze s druhou panenkou (dosud neznámá, stejně jako v roce 2012 s Coffin Bean).
◦ další panenka (neznámý) Očekává se, že připojit se k 13 přeje kolekci. To je v současné době nazývá "13 Wishes Big Moment Doll".
◦ element s názvem "Bod Blitz - Sweet 1600" by měl doplňovat sbírku Sladké 1600.
◦ 4-pack by měla být věnována na sběr Ghoul je Night Out.
◦ Paní Santête by měla přijít se svým koněm, a to výhradně na Toys "R" Us
Sorties UK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Snad se vám tu líbilo a ahoj !!! Mrkající